Strefa zero Artykuły firmy Kontakt do firmy

24.08.2020

Innowacyjny projekt Zakładu Mięsnego Mościbrody, który ma na celu przedstawienie produktów niskotłuszczowych zarazem wysokoproteinowych, których wygląd, smak i charakter oparty jest na recepturach z przed lat. Seria Strefy Zero to produkty staropolskie, od różnego rodzaju kiełbas i  filetów po sam pasztet i dania gotowe. Kto z Was spotkał się na rynku z kiełbasą FIT? Czy w ogóle istnieje taki produkt? Pasztet o wysokiej zawartości białka? Dokładnie tak! Tradycyjne staropolskie wędliny w wydaniu Light / Fit charakteryzujące się wyglądem i smakiem kojarzonym z czasów dzieciństwa spędzonego u dziadków na wsi.

Dlaczego ZERO? Ponieważ produkty z tej serii posiadają dokładnie ZERO glutaminianów, ZERO barwników, ZERO fosforanów i ZERO wypełniaczy. Ponadto Prawie ZERO tłuszczu jak na tego typu produkty przy zawartości białka wynoszącej nawet 26g na 100g gotowego produktu. Wszystkie powyższe informacje oznaczają jedno – ZERO problemów z formą, wagą i zdrowiem.

Dlaczego indyk ? Ponieważ mięso to zawiera bogactwo wartości odżywczych, białka i witamin takich jak A, B1, B2, B12, a także składników mineralnych, w tym cynku, fosforu, żelaza, magnezu i potasu. Mięso indycze jest bogate w witaminy z grupy B: niacynę, ryboflawinę i tiaminę, potrzebnych do wzrostu i prawidłowego rozwoju układu nerwowego oraz do utrzymania ogólnej sprawności organizmu. Jest ono też ważnym źródłem niezbędnej dla tworzenia czerwonych krwinek witaminy B12.

Zakład Mięsny Mościbrody to pierwszy na rynku przetwórca, który ma zamiar odkryć produkty z mięsa indyczego na nowo. Każdy kawałek użyty do produkcji pochodzi z polskiej wsi, od polskiego rolnika. Jest starannie wyselekcjonowany przez co produkty charakteryzuje najwyższa jakość. Każdy wyrób z listy cechuje inny, niepowtarzalny smak i wygląd co jest dowodem na to, że Strefa Zero jest dla wszystkich, nawet dla tych najbardziej wymagających klientów.

STREFA ZERO – już niedługo na sklepowych półkach w całej Polsce. Nie przegap premiery w największych sieciach w kraju. Będziesz zaskoczony jak smakują produkty z Mościbród -z serca Polski.

źródło i fot.: Mościbrody ZM