Współpraca z PortalMięsny.pl

PortalMięsny.pl – pierwszy w Polsce portal dla branży ma już dekadę. Ostatni rok to czas, który przeznaczyliśmy na intensywny rozwój platformy. Od sierpnia 2020 r. PortalMięsny.pl ma całkowicie zmienioną odsłonę. Dopasowując portal do dzisiejszych standardów wytyczyliśmy zupełnie nowatorski cel. Obecnie PortalMięsny.pl oparty jest o system informacji geograficznej (GIS). W usystematyzowany sposób skupia całą branżę mięsną w jednym miejscu. 

Dodatkowo, w dzisiejszej trudnej dla przedsiębiorców rzeczywistości, w której spotkania biznesowe są ograniczone, stanowi wartościową opcję dla zaznaczenia swojej obecności oraz prezentacji produktów i usług firmy.

Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami nowej odsłony PortalMięsny.pl oraz do współpracy z nami na poniżej przedstawionych zasadach:

Jeżeli reprezentujesz firmę dostarczającą technologie, maszyny i urządzenia, opakowania, dodatki do żywności, usługi dla sektora mięsnego itp., oferujemy:

PREZENTACJA FIRMY

  • prezentacja firmy na mapie, w wykazie oraz na indywidualnej stronie,
  • publikacja nadsyłanych informacji o produktach, usługach, osobach, wydarzeniach oraz rozsyłanie ich w comiesięcznym newsletterze do firm mięsnych.

BANER REKLAMOWY

  • baner reklamowy o wymiarach 750x100px - wyświetlany na stronie głównej.

Jeżeli reprezentujesz ubojnię lub zakład mięsny, oferujemy wyróżnienie Twojej firmy na indywidalnych warunkach.

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  • tel. 508 590 206
  • e-mail: redakcja@horyzont.biz

 

Zapraszamy również do współpracy z pozostałymi naszymi platformami: