Sokołów nie tylko na święta Artykuły firmy Kontakt do firmy

27.03.2023

Choć w wielkanocnym menu zazwyczaj królują tradycyjne dania, to coraz częściej szukamy pomysłów kulinarnych, które pozwolą nam zaskoczyć gości ciekawym smakiem i oryginalną formą podania. Dzięki wysokiej jakości składnikom od Sokołówa czy podamy tradycyje czy nowoczese potrawy, nasz świąteczny stół może zyskać zupełnie nową, pyszną odsłonę.

Na święta i nie tylko Sokołów poleca:

Sokoliki szyneczka wieprzowa 
Szyneczka stworzona z myślą o najmłodszych konsumentach. Jest produktem bezglutenowym, bez laktozy i bez sztucznych konserwantów (czyli o czystym składzie). Wyróżnia ją ponadto wysoka mięsność. Jest doskonałym źródłem białka. Ma delikatny smak, który przypadnie do gustu dzieciom.
cena: 5,99 zł/ op. (100 g)

Boczek surowy wędzony Sokołów Excellent Line 
Boczek z wysokiej jakości mięsa. Idealnie cienkie plastry stanowią znakomitą propozycję kulinarną na każdą okazję i porę dnia. Praktyczne opakowanie ułatwia przechowywanie i gwarantuje najwyższą jakość oraz maksymalną świeżość boczku po otwarciu.
cena: 6,99 zł/op. (100 g)

Pasztet pieczony Sokołów Naturrino
Znakomity pasztet drobiowo-wieprzowy, pieczony w tradycyjny sposób i przygotowany z najlepszej jakości mięs i podrobów. Wyrób o wysokiej mięsności (75%). Recepturę oparto na niezwykle starannym doborze składników mięsnych, podrobów, oraz specjalnej mieszanki naturalnych przypraw, ziół i warzyw takich jak: biały i ziołowy pieprz, mielona, aromatyczna kolendra, majeranek i wyrazista, prażona cebulka. Nie zawiera dodanych konserwantów, glutaminianu sodu i fosforanów. Produkt o wyrazistym smaku, lekko pikantny, nawiązujący do swojskich pasztetów wypiekanych w domu. Wyrób doskonale sprawdzi się jako smaczna, tradycyjna przekąska na zimno, natomiast pokrojony w cieńsze plastry jest idealny na kanapki. 
cena: 9,19 zł/ op. (200 g)

Kiełbasa biała Sokołów Naturrino, 
Tradycyjna biała kiełbasa cienka w naturalnym jelicie, przygotowana z 94% mięsa wieprzowego. Niezwykle soczysta i aromatyczna o wyśmienitym bukiecie smakowym, który zawdzięcza między innymi dodatkowi takich przypraw jak: pieprz biały, majeranek i czosnek. Jest bogata w białko, nie zawiera konserwantów, glutaminianu sodu i fosforanów. Doskonale smakuje podana na ciepło. 
cena: 36,99 zł/kg

Szynka Sokołowska krucha Sokołów - szynka w dużych plastrach, o doskonałym smaku i wysokiej zawartości mięsa. Bez dodatku fosforanów i glutaminianu monosodowego. Idealnie krucha i soczysta. Podana jako dodatek do pieczywa zamienia zwykłą kanapkę w kulinarne dzieło sztuki. Świetnie sprawdzi się również jako przystawka serwowana na zimno (np. w postaci ruloników z kremowym nadzieniem).
Cena: 9,99 zł/ op. (160 g)

Źródło i fot.: materiały prasowe Sokołów ZM