Rośl-INNE kabanosy, czyli nowość marki Tarczyński Artykuły firmy Kontakt do firmy

27.10.2020

Świat potrzebuje nowych źródeł białka. Stale zmieniające się trendy sprawiają, że rośnie liczba osób, które decydują się na ograniczenie ilości mięsa w swojej diecie. Doskonale wie o tym firma Tarczyński S.A., która zdecydowała się zrewolucjonizować rynek kabanosów, wprowadzając nowe, w 100% roślinne produkty. Data wprowadzenia ich wejścia na rynek nie jest przypadkowa, ponieważ 1 października to w kalendarzu Światowy Dzień Wegetarianizmu.

Nowy potencjał na rynku
Stale rosnąca liczba konsumentów, którzy ograniczają lub całkowicie wyłączają ze swojej diety mięso to obecnie bardzo popularny trend. Wielu z nich jednak nadal ceni smak mięsnych produktów. To właśnie dla nich marka Tarczyński stworzyła linię Rośl-Inne. Lider na rynku kabanosów oferuje przekąski, które zawierają w 100% naturalne, roślinne składniki.

– Świat stale się zmienia i poszukuje nowych źródeł białka oraz smaków. Według badań, 58% konsumentów mięsa planuje jego ograniczenie w diecie. Stanowi to dla nas potencjał do jeszcze większego rozwoju i daje motywację do poszukiwania nowych rozwiązań zgodnych z aktualnymi trendami. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek nową linię kabanosów roślinnych, które odpowiadają na to zapotrzebowanie, oferując doskonały smak kabanosa, z którego jesteśmy znani, ale bez kęsa mięsa – mówi Tomasz Tarczyński, Dyrektor Marketingu firmy Tarczyński.

Kabanosy takie jak lubisz, ale Rośl-Inne
Nowe, Rośl-Inne kabanosy to doskonała jakość oparta na składnikach wolnych od GMO, bez dodatku konserwantów. Dzięki zastosowanemu przy ich przygotowywaniu procesowi wędzenia i suszenia, kabanosy Rośl-Inne są delikatne i kruche oraz zyskują unikalną teksturę mięsa. Naturalne przyprawy nadają im wyśmienity smak i aromat.

Źródło białka i witamin, bez kęsa mięsa
Rośl-Inne kabanosy to także doskonałe źródło pełnowartościowego białka, zdrowych kwasów tłuszczowych, witaminy B12, żelaza i błonnika. Zawarte w produktach białko przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Witamina B12 i żelazo odpowiadają za prawidłową produkcję czerwonych krwinek oraz funkcjonowanie układu nerwowego, błonnik zaś pozytywnie wpływa na pracę układu trawiennego.

Nowe, wyróżniające się opakowanie
Kabanosy Rośl-Inne będą oferowane w atrakcyjnych opakowaniach, z wyraźnym brandingiem oraz mocno zaakcentowanym zielonym kolorem. Dzięki temu zabiegowi marka Tarczyński chce ułatwić konsumentom odnalezienie roślinnych kabanosów na sklepowych półkach.

Takie, jak lubisz, ale ROŚL-INNE

Źródło i fot.: Tarczyński SA