Pompy dozujące przeznaczone do kontaktu z żywnością zgodnie z Rozporządzeniem (WE) 1935/2004 Artykuły firmy Kontakt do firmy

19.07.2023

Wszystkie niskociśnieniowe pompy dozujące firmy ProMinent, lidera technologii dozowania, uzyskały dopuszczenie do kontaktu z żywnością zgodnie z Rozporządzeniem (WE) 1935/2004. Firma może zatem dostarczać rozwiązania do zastosowań, w których materiały i przedmioty mają bezpośredni kontakt z żywnością.

Jako wiodący dostawca technologii dozujących i uzdatniania wody, ProMinent kładzie duży nacisk na jakość i bezpieczeństwo produktów. Certyfikacja zgodnie z rozporządzeniem (WE) 1935/2004 daje klientom z branży spożywczej pewność, że pompy dozujące spełniają rygorystyczne wymogi dotyczące zastosowań związanych z branżą spożywczą.

Obejmuje ona różne typy pomp, w tym pompy membranowe o wydajności dozowania od 1 ml/h do 1000 l/h, takie jak: beta, gamma/X, gamma/XL i Sigma, a także pompy perystaltyczne o wydajności dozowania od 10 ml/h do 410 l/h, DULCOFLEX DFXa i DULCOFLEX DFYa.

Źródło i fot.: ProMinent