Mielec Serwis doradztwo techniczne i maszynowe Artykuły firmy Kontakt do firmy

23.06.2021

Zakup nowej maszyny oferowanej przez producenta nie zawsze stanowi najlepsze rozwiązanie . Często okazuje się zakupem niezgodnym z produkcją towaru. Konieczna jest wtedy kosztowna i czasochłonna przebudowa maszyny oraz zakup nowego kosztownego narzędzia.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu fachową poradę, negocjacje z producentami maszyn pakujących, przedstawienie argumentów przemawiających za lub przeciw. Jednocześnie dokonamy sprawdzenia stanu technicznego maszyny, najważniejszych podzespołów i przedstawienia wartości.

Na stałe współpracujemy z największymi dostawcami folii termokurczliwych w Polsce. Dobierzemy odpowiednią grubość folii, przeprowadzimy próby Audit Packaging tak, aby Państwa asortyment był konkurencyjny. W przypadku wielu „starych” maszyn, których żywotność dobiega końca a decyzja o zakupie nowej jeszcze nie jest podjęta, istnieje możliwość dokonania audytu technicznego.

Często niewielka inwestycja czy przebudowa, zmiana narzędzia przywraca drugą świetność na długie lata, przynosi nieoczekiwane korzyści finansowe, produkcyjne i oszczędności finansowe, co nie zawsze sprawdza się w przypadku nowych maszyn.

Zapraszamy do współpracy.

Źródło i fot.: Mielec Serwis